مشترک روسیه مجموعه آمریکا تحریم ها آمریکایی

مشترک: روسیه مجموعه آمریکا تحریم ها آمریکایی اخبار بین الملل

عامل خارجی در اعتراضات‌های اخیر در کشور عزیزمان ایران نقش دارند / سناتور روس

رئیس کمیته امور بین‌المللی در شورای فدراسیون روسیه با اشاره به شعارهای تکرار شده است در جریان اعتراضات اخیر در بعضی شهرهای ایران، نقش عوامل خارجی در..

ادامه مطلب

آذر، فیلم پرحاشیه نیکی کریمی

هنوز دو هفته از پخش فیلم «آذر» نگذشته؛ ‌بااین‌حال حواشی گویا قصد ندارند دست از سر این فیلم بردارند؛ فیلمی که تبلیغ «موتورسواری زنان» نامیده شد و اتفا..

ادامه مطلب

گرانی‌های اخیر صدای حامیان دولت را هم درآورد ، سلبریتی‌ها علیه روحانی

افزایش سه برابری عوارض خروج از کشور در لایحه بودجه سال آینده، خشم حامیان حسن روحانی را به‌دنبال داشته و آنها از این گرانی‌ها ناخرسندند. سلبر..

ادامه مطلب

کشته شدن خواننده زن در سانحه رانندگی

ناهید دایی‌جواد که از خوانندگان موسیقی سنتی کشورمان بود، شب گذشته بر اثر سانحه رانندگی دار فانی را وداع گفت. کشته شدن خواننده زن در سانحه رانندگی ..

ادامه مطلب

قیمت دلار به ۴۱۸۵ تومان رسید ، نرخ انواع سکه و ارز کم کردن یافت

در جریان معاملات بازار آزاد پایتخت کشور عزیزمان ایران امروز پنج شنبه قیمت انواع سکه و ارز با کم کردن همراه بوده و قیمت دلار با ۱۰ تومان افت به ۴۱۸۵ توما..

ادامه مطلب

اجازه نمی‌دهیم کشور عزیزمان ایران حضورش در سوریه را مستحکم کند / نتانیاهو

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با ادعای حضور نظامی کشور عزیزمان ایران در سوریه گفت: به کشور عزیزمان ایران اجازه نخواهیم داد حضور خود را در سوریه مستحکم کند.&nbs..

ادامه مطلب

تصویر ، تصویر العمل ترامپ به گزارش رسانه‌های آمریکا راجع به اخراج تیلرسون

دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا منشتر شدن پستی توئیتری به اخبار و گزارش های اخیر رسانه های آمریکا مبنی بر اخراج احتمالی رکس تیلرسون، وزیر امور خارجه کنونی ا..

ادامه مطلب

روسیه شگفتی ساز جام جهانی می شود / لورن بلان

کاپیتان پیشین تیم ملی فرانسه و سرمربی پیشین پاری سن ژرمن اعتقاد است روسیه توانایی شگفتی‌سازی در جام جهانی را دارد. لورن بلان: روسیه شگفتی..

ادامه مطلب